Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

JOIK 15 erikollektsioon küünal kinkekarbis "Ilus elu" koos T.Veenre ehtega

59,00 €
Kogus
Kirjeldus

Leia oma aare!

JOIK 15 AARDEKÜÜNAL „Ilus Elu“: see kütkestavalt naiseliku lõhnaga looduslikust vahast lõhnaküünal, kus õrnad lillearoomid on ühendatud puuviljade ja peente vürtside lummava lõhnaga, peidab enda sees ehtsast hõbedast ehet TVJ muinasjutuliste olendite kollektsioonist. 

Üllatusehe on peidetud pakendatult küünlavaha sisse ja sulab välja küünla põlemisel.

JOIK 15 aastapäeva erikollektsiooni kujunduse autor on Eesti armastatud ehte- ja moekunstnik Tanel Veenre. Tanel Veenre on armastatud Eesti kunstnik, kelle omanäolise käekirjaga ehetekollektsioonid on vallutanud naiste südamed Euroopast Aasia ja Ameerikani ning kelle töid on esitletud rohkem kui 300 näitusel ja moeetendusel üle maailma. Tanel Veenre ehted ja moelooming ammutavad jõudu muinasjuttude, müstika ning unistuste maailmast. Sama sõnumit kannab ka koostöö JOIKiga, kus kohtuvad Taneli loomingust tuttavad muinasjutulised olendid: mardikad, merekarbid, ja merehobud.

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine: * Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise. ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigaks taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata. Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke. Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni. Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (1)
Anna oma hinnang
Mis asi on TVJ?

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik