Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Lõhnapärlid Greip ja mandariin

30 g
5,90 € Püsikliendi hind5,31 €
196.67€ / 1000g
Kogus
Kirjeldus

Karge ja värske mandariini lõhn, mis sügavamates kihtides seob kokku apelsini, virsiku, maasika, mimoosi ja mõrkja roosa greibi nüansirikkad aroomid. JOIK lõhnapärlid on suurepärane moodus lõhnastada väiksemaid ruume - kenas tekstiilkotikeses pärlid sobivad lõhnastama nii vannituba, autot kui kappe-sahtleid.

Kasutamine

Eemaldage karp ja riputage kotike lõhnastatud pärlitega ruumi, mida soovite lõhnastada (vannituppa või tualetti, autosse, kappi või sahtlisse, jne).

Lõhnapärlid on mõeldud eelkõige väiksemate ruumide lõhnastamiseks. Suuremate ruumide puhul soovitame kasutada JOIK kodulõhnastajat.

Lõhna paremaks eraldumiseks raputage kotikest aegajalt. Lõhnapärlite aroom kestab keskmiselt 2 kuud.

Väike nipp: kui lõhnapärlid on oma lõhna juba peaaegu kaotanud, puistage pärlid maha ja imege tolmuimejasse - edaspidi eraldab tolmuimeja töötamise ajal meeldivat aroomi.

Ettevaatust, pärlid võivad kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Hoidke lõhnapärleid lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Kasutajate hinnangud (3)
Anna oma hinnang
Mul on hetkel vist juba neljas pakk neid pärleid. Kõige parem lõhn! Kasutan neid pesusahtlis ja iga kord seda avades, täitub kogu garderoob mõnusa aroomiga.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik