Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Nartsiss

150 g
11,90 € Püsikliendi hind10,71 €
79.33€ / 1000g
Kogus
Kirjeldus

Ehtsa nartsissi hõnguga küünal viib sind kevade südamesse, kus kõnnid justkui sooja päikesepaituse saatel paljajalu rohetaval murul, ümbritsetud lõhnava nartsissiväljaga, milles peituvad üksikud hüatsindid, samal ajal kui nende tujutõstev aroom põimub omakorda taamal õitsevate jasmiinide ning sirelitega.

  

Kaunis värvilises klaasis küünal lisab helgust ja sära igasse interjööri.

  

Selle küünla valmistamiseks kasutame põhjamaist rapsivaha, mille eelised on:

  • kasutatud rapsivaha on toodetud Euroopas, mis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje tänu väiksemale transpordivahemaale.

  • Raps ei ole monokultuur ning selle kasvatamine ei ole keskkonnale koormav. Seda kasutatakse hoopis põllukultuuride vaheldamiseks. Raps on tihti vahetaim enne viljakülvi.

  • Meie kasutatav rapsivaha on GMO-vaba. Euroopas on keelatud geneetiliselt muundatud põllukultuuride kasvatamine. 

  • Rapsivaha on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga.

  • Rapsivaha on vegansõbralik   

  

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

   

Küünla põlemisaeg 30h

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine:

* Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise.

ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata.

Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (8)
Anna oma hinnang
Nagu päris lilled oleksid toas. Ehtne ja õrn aroom.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik