Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Sügisküünalde komplekt "Sume sügis"

40,00 € Püsikliendi hind36,00 €
Kogus
Kirjeldus

Sügiskollektsiooni kuulub 4 erinevat ja omanäolist lõhna: Öö, La Boheme, Vanille et noisette, Caffe crema ja Kuum šokolaad, mis on ideaalsed sumedatesse õhtutesse valgust ja soojust tooma. JOIK uuenenud küünlad valmivad põhjamaisest, väikse ökoloogilise jalajäljega ning GMO-vabast rapsivahast ja parimatest tõetruu lõhnaga aroomõlidest. Küünlad on valatud värvilistesse, taaskasutatavatesse klaasidesse ja taht on puuvillane.

La Boheme

Tõeliselt lummav ja inspireeriv segu muskusest, idamaistest vürtsidest, sandlipuust, patshulist, nelgist, bergamotist, jasmiinist ja killukesest vaniljest. See lõhn on peaaegu hüpnotiseeriv, viib mõtted rändama ning ergutab loovust.

Vanille et noisette

Klassikaline, kuid siiski meeldejäävalt eriline vaniljelõhn, millel varjundiks pisut pähklit, vahtrasiirupit ja  karamelli. Magusasõprade vastupandamatu lemmik!

Caffe crema

Värskelt jahvatatud ubadest valminud kergelt vahuse kohvijoogi mõrkjas-magus aroom, mis ei jäta külmaks ühtki kohvisõpra.

Kuum šokolaad

Kuninglik kooslus mõrkjast ning rikkalikult tumedast šokolaadist ja magusast vaniljest. See on kiusatus, millele võib järele anda. 

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine:

* Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise.

ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata.

Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (1)
Anna oma hinnang
Soovitan! Kvaliteetsed ja meeldiva lōhnaga. Loovad mōnusa sügise tunde.

Sarnased tooted

Kuninglik kooslus mõrkjast ning rikkalikult tumedast šokolaadist ja magusast vaniljest

11,90 € Püsikliendi hind10,71 €

Kuninglik kooslus mõrkjast ning rikkalikult tumedast šokolaadist ja magusast vaniljest

11,90 € Püsikliendi hind10,71 €

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik