Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Soolakaramell

150 g
11,90 € Püsikliendi hind10,71 €
79.33€ / 1000g
Kogus
Kirjeldus

Kujutle, et oled astunud kohvikusse, kus ahjust on just välja tulnud soolakaramelli kringel ja kogu ruum on täis magusat, kergelt mõrkja alanoodiga täiesti suus sulavat aroomi. Selles oivaliselt magusas lõhnas domineerivad karamell ja rumm, mille taustal kõlavad kohv, iiris, vanilje ja pruun suhkur. Luba see hõrk lõhnaelamus oma ellu.

 

Kaunis küütlev küünlaklaas sobib aktsendiks igas interjööris!

Küünla põlemisaeg 30h

 

Tipunoodid: karamell, rumm

Lõhna süda: röstitud kohv, tonka oad, iiris

Baasnoodid: vanilje piim, pruun suhkur

 

Selle küünla valmistamiseks kasutame rapsivaha, mille eelised on:

·         Rapsivaha on toodetud Euroopas, mis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje tänu väiksemale transpordivahemaale.

·         Raps ei ole monokultuur ning selle kasvatamine ei ole keskkonnale koormav. Seda kasutatakse hoopis põllukultuuride vaheldamiseks. Raps on tihti vahetaim enne viljakülvi.

·         Meie kasutatav rapsivaha on GMO-vaba. Euroopas on keelatud geneetiliselt muundatud põllukultuuride kasvatamine.

·         Rapsivaha on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga.

·         Rapsivaha on vegansõbralik

 

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

 

 

 

 

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine:

* Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise.

ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata.

Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (1)
Anna oma hinnang
Soolakaramell lõhnab nii mõnusalt ja magusalt! See tundub palju enamat kui ainult karamelline unistus. Minu jaoks kumas kõige rohkem läbi hoopis kooreliköörine noot, mis arvatavasti rummist, vanillisest piimast ja pruunist suhkrust kokku tuli. :) Ausalt, see on üks tugevamaid lõhnasid, mida Joikilt katsetanud olen. Seega, kes tõesti tahab ruumis seda lõhna päriselt tunda ka (isegi põletades!), siis soovitan 10/10.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik