Kehasprei Sweet Escape
100 ml
103,20€ / 1000 ml

Kingikampaania!
Ostes 45€ eest JOIK tooteid saad kingituseks Sidrunheina dušigeeli 50 ml. Kampaania kestab kuni kingitusi jätkub.
Kirjeldus
Sweet Escape kehasprei on isuäratavalt magus ja sensuaalne lõhn, kus kreemjas vaniljekaun, pehme muskus ja soe sandlipuu loovad lummava ja kauakestva koosluse. Mandariin ja sidruni sorbett annavad lõhnale värske ning energilise noodi, mida pehmendab valge freesia õrn puudutus. Lõhna südames põimuvad jasmiini lillelisus, merevaigu soojus ja kookose troopilisus, luues naiseliku ja harmoonilise lõhnabuketi.
See lummavalt magus ja isuäratav kooslus ümbritseb sind pehme aroomipilvega, mis jääb nahale ja juustesse kestma ning lisab igasse päeva veidi luksust.
Tipunoodid: valge freesia, mandariin, sidruni sorbett
Südamenoodid: jasmiin, merevaik, kookos
Baasnoodid: vaniljekaun, muskus, sandlipuu
Lõhnasprei sobib kasutamiseks nii kehal kui juustel, kinkides neile kauapüsiva ja meeldejääva aroomi. Selle naiselik ja õrnalt sõltuvust tekitav lõhnabukett sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kui ka õhtuseks kandmiseks.
- Lummavalt magus ja sensuaalne lõhn
- Sobib nii naha kui ka juuste lõhnastamiseks
- Ideaalne valik neile, kes eelistavad kauapüsivat, kuid kergemat alternatiivi parfüümile
- Veebaasil alkoholivaba koostis, mis on õrn nahale ja juustele
Toodetud 100 % rohelise energiaga.
Vegan.
Aqua, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Pihusta vastavalt soovile kehale ja juustele.
Kasutajate hinnangud (2)
Vegan
Cruelty free
Mari –
Super mõnus kehasprei. Kui meeldib selline magus lõhn, siis osta julgelt🥰
Karmen –
Päris magus lõhn, aga pärast pihustamist muutub leebemaks. Hea ja kerge alternatiiv parfüümile. Püsivus täitsa okei.