Vaata rohkem tooteid
No produts were found.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

24.05.2018

JOIK annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust ja hoiduda turundustegevusega klientide häirimisest.

Andmete töötleja on JOIK OÜ (reg.nr 11692691), mis töötleb klientide andmeid, et teenindada e-poe kliente ja turundada oma tooteid. Isikuandmeid töödeldakse all toodud juhtudel ja tingimustel.

E-pood

 1. E-poest ostu teenindamiseks on meil vaja teada teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja tarneviisi. Aadressi küsime vaid juhul, kui soovite kaupa kulleriga.
 2. Kauba saatmiseks edastame need andmed posti- või kullerteenuse pakkujale, üldjuhul Itella Estonia OÜle.
 3. Kui registreerute püsikliendiks, siis annate meile järgmised andmed: nimi ja e-posti aadress. Kui logite sisse püsikliendina, siis salvestub meile teie kohta isikustatud info, mida võime kasutada turundustegevuste planeerimiseks ja ka teile eksklusiivsete pakkumiste tegemiseks. Püsikliendiks registreerimine ei tähenda, et hakkame teile uudiskirja saatma, selleks tuleb anda eraldi nõusolek.
 4. Kui olete e-poest ostu sooritades juba sisestanud oma kontaktandmed ning mingil põhjusel teil ost ebaõnnestub, siis võime võtta teiega selle konkreetse ostu asjus ühendust, et lahendus leida. Teile võib tulla selle ostu kohta automaatkiri, milles on lihtne võimalus oma ost lõpuni viia. Meie eesmärk on teid aidata, sest ka meile ei meeldi ekraanil kiri “makse ebaõnnestus, sulgege kõik aknad ja proovige uuesti”.
 5. E-poes ostu sooritanud klientide ostuandmeid säilitatakse 3 aastat arvates viimase ostu sooritamisest.
 6. Me ei kasuta e-poes tehtud ostude käigus saadud andmeid pakkumiste saatmiseks ega anna neid kolmandatele isikutele.

Uudiskiri

 1. Uudiskirja eesmärk on informeerida meie tegevusest ja toodetest kliente, kel on selle vastu huvi. Uudiskirja saamine annab kliendile eeliseid, nt soodustused, unikaalsed pakkumised.
 2. Uudiskirja saavad ainult selleks nõusoleku andnud inimesed. Nõusolekud oleme saanud läbi meie veebilehe, kui klient on oma e-posti spetsiaalsesse lahtrisse sisestanud, e-poes vastava tingimusega nõustunud (linnukese teinud) või nt mõnel üritusel andnud paberkandjal nõusoleku.
 3. Jälgime hoolsalt nõusolekuid, kuid me ei saa siiski täielikult välistada, et keegi on andud võõra e-posti aadressi või sisestatud aadressis on trükiviga.
 4. Uudiskirjaga liitunute nime ja e-posti aadressi kasutame e-kirja teel reklaamteadete edastamiseks.
 5. Uudiskirja sisu allalaadimine ja selles olevatele linkidele klikkimine annab meile infot, milliste artiklite vastu on klient huvi tundnud. Kui uudiskirjas on link meie e-poele, siis saame ka infot, millist kaupa klient on uudiskirjast lähtuvalt ostnud. Sedasi kogutuid infot me ei kasuta isikustatult, vaid üldise turundustegevuse planeerimiseks, nt grupiti vastavaid kaupu soetanud klientidele pakkumiste tegemiseks.
 6. Uudiskirjast saab alati ja lihtsalt loobuda. Selleks tuleb klikkida kirjas olevale lingile või meile muul moel teada anda.

Veebilehed joik.ee ja joik.eu

 1. Veebilehtedel kasutame küpsiste tehnoloogiat, mille käigus talletub külastajate IP-aadress ja külastusstatisika (seansi-, püsiküpsised). Need andmed ei ole isikustatud ja nende andmete põhjal meie pakkumisi ei tee.
 2. Meie veebilehed sisaldavad küpsiseid ka kolmandatelt osapooltelt nagu Facebook, Google, Youtube jt. Kui jagate midagi meie lehelt sotsiaalmeediasse, siis võib sotsiaalmeedia teenusepakkuja salvestada teie veebilehitsejasse küpsise.
 3. Küpsistest saate igal ajal loobuda, muutes kasutatava veebilehitseja seadistusi. Samuti saate juba salvestatud küpsised kustutada.
 4. Veebilehtede joik.ee ja joik.eu külastamine võib mõjutada teile tulevikus teistest keskkondades suunatavat reklaami – see tuleneb sellest, et olete andnud sellise nõusoleku vastavas keskkonnas, mis teile reklaami kuvab, näiteks Facebook või Google. JOIK nende keskkondade kogutavaid andmeid ei näe ega kasuta, kuid võib osta nende keskkondade kaudu reklaami, mis siis teieni jõuab.

Teavitame ka, et teil on õigus:

taotleda juurdepääsu teie kohta käivatele isikuandmetele;
nõuda oma andmete parandamist;
nõuda oma andmete kustutamist;
nõuda oma isikuandmete töötlemise piiramist;
esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemisele;
nõuda enda isikuandmete ülekandmist;
nõuda, et isiku kohta ei võetaks vastu otsust, mis põhineb automatiseeritud töötlusel;
võtta oma nõusolek tagasi;
esitada kaebus andmekaitse järelevalveasutusele.

Proovisime oma tingimused teha võimalikult lihtsaks, selgeks ja arusaadavaks nagu isikuandmete kaitse üldmäärus nõuab. Kui teil siiski tekkis lisaküsimusi, vastame neile hea meelega.

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik