Vaata rohkem tooteid
No produts were found.

ÜLDTINGIMUSED

Veebilehe omaja ja veebipoes müüja on JOIK OÜ (reg nr 11692691, KMKN EE101309587).

Asukoht: Tänassilma tee 27, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond, 76406, Eesti

Kontaktandmed: e-post joik@joik.ee, tel 475 7201.

Kasutades seda veebilehte, nõustute järgmiste reeglite ja tingimustega:

- ÜLDTINGIMUSED

- MÜÜGITINGIMUSED

- ANDMETE TÖÖTLEMINE

MÜÜGITINGIMUSED

JOIK.EU veebipoest saab osta turvaliselt ja mugavalt.

Müüja

JOIK e-poes on müüja JOIK OÜ (reg nr 11692691, KMKN EE101309587), mis asub Tänassilma tee 27, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond, 76406, Eesti

Kontaktandmed: e-post joik@joik.ee, tel +372 475 7201

Leping

Käesolevad tingimused on müügilepinguks veebipoest ostva tarbija või muu kliendi ja JOIK OÜ (edaspidi nimetatud JOIK või müüja) vahel.

Kui ostate meie veebipoest, siis nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostjatele. Edasimüügi päringud tehke palun aadressil joik@joik.ee.

Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

Ostmine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja täitke täpselt kõik väljad, mis on vajalikud tellimuse kohaletoimetamiseks. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

JOIK e-poes saab tasuda Montonio makselahenduse kaudu.

Kui teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

Kampaaniad

Aegajalt pakume veebipoes soodustusi, mille saamiseks aluseks on sooduskupong. Kui teil on selline kupong, siis sisestage kupongi täpne tekst ostukorvis väljale “KUPONG” ning vajutage „OK“.

Tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingiga Montonio makselahenduse kaudu.

Tarbija taganemise õigus

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Taganemisõigus on ainult tarbijal ehk füüsilisel isikul, kes teeb tehingu, mis ei seondu iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisega. Kõiki muid isikud ei käsitleta tarbijana.

Taganemisõiguse säilimise eelduseks on, et tooteid ei ole käsitsetud viisil, mis erineb sellest kuidas harilikult sellise tootega poes tutvutakse.

Taganemisõigust ei saa kasutada kui tarbija avab kosmeetikatoote suletud ümbrise või pakendi ning seda ei saa tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.

NB! taganemisõiguse säilimiseks avage karbid jm pakendid ettevaatlikult ja ärge avage pakendeid, mis on kaetud kaitsekilega, mille eemaldamine rikuks pakendi.

Tarbija peab kauba müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui olete lepingust taganenud ja kasutamata kauba meile tagasi saatnud, tagastame teile kauba eest tasutud summa ja kättetoimetamise postikulu 14 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile joik@joik.ee.

Tarbija õiguskaitsevahendid

Tarbijal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele: nõuda kohustuse täitmist; oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda; nõuda kahju hüvitamist; taganeda lepingust või öelda leping üles; alandada hinda; rahalise kohustuse täitmisega viivitamise korral nõuda viivist.

Tarbijal on õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole. Vastavad juhised leiate Tarbijakaitseameti veebilehelt.

Kvaliteet

Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle, kuid kui te siiski avastate, et saadetud kaup on puudustega, ei tohi neid tooteid kasutada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul kättesaamisest tuleb meile sellest e-posti või kirja teel teatada.

Kui kaup on puudustega meie süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille te selle eest tasusite meie veebipoes.

Kahjustatud tooteid ei tohi kasutada, selline kasutamise toimub ostja enda vastutusel. Me ei hüvita ega asenda viga saanud tooteid, kui neid on juba kasutatud.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui mittevastavus on olemas tarbijale asja üleandmisel.

Tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale. Eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja tarbijale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Palun arvestage, et paljud meie tooted on piiratud kasutustähtajaga (parim enne kuupäev) ja seetõttu ei ole mittevastusele võimalik tugineda, kui toote parim enne kuupäev on läbi.

Tagame, et kui tooteid on säilitatud tavapärastes tingimustes, siis saab tooteid kasutada vastavalt tootja soovitustele nende otstarbe kohaselt tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni.

Ohutus

Väga oluline on hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid ning muid ohutusnõudeid. Me ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid või muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

Küünalde ohutus

Küünalde kasutamisel tuleb alati hoolega järgida ohutusreegleid. Ohutuspiktogrammid ja kasutamisjuhised on toodud ka küünla klaasi all.

Küünla taht peab olema süütamisel ja põlemisel 0,5 cm ning tahmajääkidest puhas. Kui küünal tahmab või põleb liiga suure leegiga, siis on taht liiga pikk või sellel on põlemisjäägid. Sellist küünalt ei tohi põletada, see on ohtlik. Kustutage küünal ja lõigake taht mõõtu.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni. Enne järgmist põletamist lõigake taht 0,5 cm pikkuseks.

Asetage põlev küünal kuumakindlale alusele, eemale süttivatest esemetest.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kosmeetikatoodete ohutus

Kosmeetikatoodete kasutamisel arvestage enda tervisliku seisundi ja nahatüübiga. Kui tunnete, et toote kasutamine muudab teie enesetunnet või tervist mingilgi moel tavalisest halvemaks, lõpetage kohe toote kasutamine ja palun teavitage sellest ka meid.

JOIK tagab, et kõik toodete koostisosad vastavad Euroopa Liidu nõuetele ning kõik koostisosad on õigusaktides sätestatud korras pakenditele märgitud. Tutvuge hoolikalt koostisosadega, JOIK ei saa vastutada probleemide eest, mis võivad tekkida toote personaalse mittesobivuse tõttu (näiteks allergiline reaktsioon mõne koostisosa suhtes).

Vastutuse piiramine

Kõik sellel veebilehel toodud kirjeldused ja soovitused on mõeldud ainult informatsioonilistel eesmärkidel kasutamiseks. Need pole mõeldud diagnoosimiseks või professionaalide nõuannete asendamiseks.

Meie väited mõne koostisosa omaduste kohta põhinevad üldteada ja laialt levinud infol.

Enne toodete kasutamist palun tutvuge kogu toote kohta esitatud informatsiooniga, sh. koostisainete loetelu ning kasutusjuhistega. Meie tooteid ostes ja kasutades nõustute, et osa koostisained, sh looduslikku päritolu võivad siiski põhjustada tundlikkust või allergilisi reaktsioone, mille eest JOIK ei saa vastutada. Tooteid kasutades tuleb alati lähtuda enda tervislikust seisundist, allergiatest ja nahatüübist.

JOIK ei vastuta kahju eest, kui tooteid kasutatakse eesmärgil, milleks need pole ettenähtud.

Kasutajad peavad hoolega järgima tootel toodud kasutus- ja ohutusjuhiseid ning JOIK ei vastuta kahjude eest, mis tekkisid nende juhiste mittejärgimise tõttu.

Kuna veebilehe sisu ja tarkvara arendatakse pidevalt edasi, ei saa me välistada, et veebipood ei ole ajutiselt kättesaadav või süsteemis ja avaldatud informatsioonis esineb vigasid. Vabandage selle eest ette ja arvestage, et ilmsel veal põhinevad tehingud ei too meile kaasa kohustust lepingut täita.

Autoriõigus

Selle veebilehe sisu, k.a selle liides, kujundus, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub JOIK OÜle või viidatud autorile. Veebilehe sisu ei tohi ilma JOIK OÜ eelneva kirjaliku loata mingil moel kasutada, sh reprodutseerida, levitada või muuta, v.a juhul, kui selline õigus tuleneb otseselt kohalduvast õigusaktist.

Kaubamärk

JOIK® on registreeritud kaubamärk. Identseid või segiajavalt sarnaseid tähiseid tohib kasutada üksnes JOIK OÜ eelneval kirjalikul loal.

Disain

Kõikide JOIK toodete väliskuju on kaitstud Euroopa Liidu disainilahendustena vastavalt Nõukogu määrusele (EÜ) nr 6/2002. Disainilahenduste ainuõigus kuulub JOIK OÜle.

Kohaldatav õigus

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õiguse järgi. Kõik vaidlused lahendatakse Eesti õiguse järgi Harju Maakohtus, v.a kui seadus sätestab otseselt teisiti.

Muudatused

JOIKil on õigus muuta käesolevaid veebilehe reegleid ja tingimusi igal ajal sellest ette teatamata.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

JOIK annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust.

Kasutades seda veebilehte, nõustute meie andmete töötlemise reeglite ja tingimustega.

Kinnitame, et meie andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

Kogume isikuandmeid eesmärgil, et identifitseerida kliente ja kontakteeruda klientidega ning pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutust.

Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistes olukordades:

- andes kontaktinformatsiooni;

- kasutades küpsiseid või kasutaja kontos avaldatavaid andmeid, kui külastate meie veebilehte;

- sooritades oste veebipoes

Kogutud andmeid kasutades võime teavitada enda kliente saabuvatest üritustest, kampaaniatest ja uutest toodetest. Siiski, tarbijatel on õigus igal ajal keelduda sellise teavituse saatmisest.

Kogume samuti informatsiooni statistilistel eesmärkidel. Lisaks võime koguda infot klientide tegevuste kohta meie veebilehel., see info ei ole isikustatav.

JOIK kasutab ettevaatusabinõusid kaitsmaks tarbijate isikuandmeid. Ainult vastava õigusega töötajal on juurdepääs andmete töötlemisele.

Kogu klientide poolt veebipoe kasutamise ajal sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalse teabena ning kolmandad isikud ei tohi seda mingil moel kasutada ilma JOIK OÜ eelneva kirjaliku loata.

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õigusest lähtuvalt. Kõik osapooled alluvad Eesti kohtusüsteemile.

Jätame endale õiguse muuta käesolevaid andmete töötlemise tingimusi.

Küpsised

Veebileht kasutab küpsiste tehnoloogiat, et koguda informatsiooni veebilehe kasutamise kohta ning eristada kasutajaid, et pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutamist. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse kasutaja veebilehitsejale ja see salvestub kasutaja seadmes.

Kasutame järgmiseid küpsiseid:

- seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;

- püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles korduval kasutamisel;

- kolmandate isikute küpsised, mida kasutavad partnerite veebilehed, millele me lingime (nt Facebook, pangad), nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, palun tutvuge nende kasutamise reeglitega vastavalt veebilehelt.

Loomade kohtlemine

JOIK tooteid ei ole loomade peal testitud ja JOIK ei müü oma kaupa riikides, kus kosmeetikatoodetele on kehtestatud kohustuslikud loomkatsed.

Edasimüük

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostajatele. JOIK jätab endale õiguse keelduda tellimuste täitmisest, mille puhul on põhjendatud kahtlus, et tooteid tellitakse edasimüügi eesmärgil. Kui olete huvitatud JOIK toodete edasimüügist, võtke palun ühendust e-posti aadressil joik@joik.ee.

Küsimused ja ettepanekud

Lisaks kvaliteetsetele toodetele tahame pakkuda ka head ja sõbralikku teenindust. Teie arvamus on väga tähtis, kui teil on küsimusi või ettepanekuid saatke palun e-kiri aadressil joik@joik.ee või helistage +372 475 7201.

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik