Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
KAUBA KOHALETOIMETAMINE JA TAGASTUSED

.

Meie e-poes tehtud tellimuse kättesaamiseks on järgmised võimalused: 

-             Itella SmartPOST pakiautomaadid üle Eesti. Hind 2,50 €

-             Itella SmartKULLERi teenus üle Eesti. Hind 5,25 €

Tellides tooteid rohkem kui 35 € eest, on kohaletoimetamine Eestis tasuta.

Lisaks võib tellimusele ise järele tulla JOIK vabrikupoodi Tänassilma tee 27, Saku vallas (Tallinna piiril Laagris).

.

Tellimused saadame välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul, enamasti juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul teele saata. Kui pakk on meie poolt teele pandud, saate tellimuse tegemise hetkel sisestatud e-posti aadressile ka vastava teate.

Pärast kauba üleandmist sõltub edasine kohalejõudmise aeg transporditeenuse pakkujast. Täpsemat infot selle kohta leiab Itella SmartPOST OÜ veebilehelt.

Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Palun arvestage, et näiteks jõulueelsel ajal võib pakkide liikumine olla tavapärasest aeglasem!

 

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda ja kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Tagastusõigus kehtib ainult kasutamata ja rikkumata pakendis tagastatud kaubale.

Tagastame teile kauba eest tasutud summa ja algse kättetoimetamise postikulu 3 päeva jooksul hetkest, mil tagastatud kaup jõudis meie juurde tagasi. Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile joik(ät)joik.ee, kaubad tagastage aadressile JOIK OÜ, Tänassilma tee 27, Saku vald, Harjumaa 76406

Kui teieni jõudis vale toode või on kaup saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke ühendust joik(ät)joik.ee

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik