Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Kodulõhnastaja Vaarika Bon Bon

100 ml / 3.38 oz
24,90 € Püsikliendi hind22,41 €
249€ / 1000ml
Kogus
Kirjeldus

Lummav segu karamellist, vaniljest, tonka ubadest koos valge muskusega, mida rikastavad vaarikas, eksootilised õied, kreemjas kookospiim ning tsipake mandlit ja suhkrustatud puuvilju.

Tipunoodid: mandel, calisson

Lõhna süda: vaarikas, valged lilled, kookospiim

Baasnoodid: karamell, tonkaoad, vanilje, valge muskus

 

JOIK kodulõhnastaja on mugav ja stiilne võimalus elavdada interjööri ning praktiline alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

JOIK Home & Spa kodulõhnastajad ja ruumiparfüümid on valmistatud kvaliteetse glütseriinil põhineva solubilisaatoriga, mis on keskkonnasõbralik toode, valmistatud taastuvatest materjalidest ja omab madalat süsinikujalajälge. Selle sobiv aurustumiskiirus tagab optimaalse lõhnade leviku pikaajaliseks meelteelamuseks.

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

 

UFI: K110-909F-W00Q-S6P5

Hoiatus! a-Hexylcinnamaldehyde, d-Limonene, Linalool, Coumarin, Linalyl Acetate. Võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

Kasutamine

Eemaldage pudelilt hõbedane võru ning sisemine kaitsekork, keerake hõbedane võru tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul.

Aroomi tugevust saab reguleerida pulkade arvuga- väiksemas ruumis alustage 2-3 pulgaga.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

Ettevaatust, vedelik võib kahjustada pindasid! Asetage pudel stabiilsele alusele.

Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni.

NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole.

Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

UFI: K110-909F-W00Q-S6P5

Koostisosad
a-Hexylcinnamaldehyde, d-Limonene, Linalool, Coumarin, LinalylAcetate.
Kasutajate hinnangud (2)
Anna oma hinnang
Sellel on väga hea lõhn
Ruum lõhnab nagu keegi oleks kringlit küpsetanud

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik