Vaata rohkem tooteid
No produts were found.

Lõhnakuulide täitevedelik Vaarika Bon Bon

15,00 € Püsikliendi hind13,50 €
Kogus
Kirjeldus

Vaarika Bon Bon puidukuulide täitevedelik on mõeldud JOIK samalõhnaliste puidukuulide taaslõhnastamiseks.

 

Lõhnaessentsil on lummav segu karamellist, vaniljest, tonka ubadest koos valge muskusega, mida rikastavad vaarikas, eksootilised õied, kreemjas kookospiim ning tsipake mandlit ja suhkrustatud puuvilju.

Täitepakend sisaldab 10 ml lõhnaessentsi, millest  jagub originaalpakendis olevate kuulide (15tk) kahekordseks taaslõhnastamiseks.

NB! Loe kasutusjuhendit, et taaslõhnastada puidukuule õigesti.

Kasutamine

Asetage taaslõhnastamist vajavad puidukuulid kaanega anumasse. Kõige paremini sobib selleks klaaspurk – kas toote originaalpakend või muu sarnane. On oluline, et kuulid saaksid purgis liikuda, ärge pange purki liiga täis. Tilgutage kuulidele lõhnaessentsi – arvestage 5-7 tilka ühe kuuli kohta. Sulgege anum ning loksutage.

Lõhna täielik kuulidesse imendumine võib võtta kuni 24 tundi, jätke kuulid selleks ajaks suletud anumasse, soovituslik on anumat aegajalt loksutada. Kui purgis ei ole enam imendumata vedelikku on taaslõhnastatud kuulid uuesti kasutamiseks valmis.

Ühest lõhnaessentsi pudelist jagub originaalpakendis olevate kuulide (15 tk) kahekordseks taaslõhnastamiseks.

Sisaldab: Octahydro-Tetramethyl-Naphthalenyl-Ethanone, 2-(4-Tert-Butylbenzyl) Propionaldehyde

Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Nahale sattumise korral: pesta rohke vee ja seebiga. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kasutajate hinnangud (0)
Anna oma hinnang
Jaga oma kogemust! Sinu hinnang tootele võib olla ka teistele abiks

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik