Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cosmos organic Cruelty free

Isepruunistavad tilgad näole

30 ml / 1.01 oz
35,00 € Püsikliendi hind31,50 €
1166.67€ / 1000ml
Kogus
Kirjeldus

Suurepärane kaks-ühes toode – isepruunistav efekt koos tavapärase nahahooldusrutiiniga!

Isepruunistavad tilgad näole tagavad järk-järgulise, loomuliku ja ühtlase päevituse ning toimivad koos just Sulle sobiva näohooldustootega – tilgad segatakse päeva- või öökreemi sisse ning nii saab nahk kena päevitunud jume samaaegselt kreemi poolt pakutava toimega.

Spetsiaalselt näole mõeldud tilgad sisaldavad marjadel ja suhkrurool baseeruvaid looduslikku päritolu isepruunistavaid toimeaineid ning nahka rahustavat mahe-aaloemahla.

Päevitus areneb 4-6 tunni jooksul ning püsib kuni nädala, kuludes nahalt maha samuti järk-järguliselt ning loomulikult. Päevituse intensiivsust on võimalik tilkade arvuga ise reguleerida – 2-3 tilka tagab heledama kuni keskmise tooni, 4-6 tilka keskmise kuni tumedama tooni.

Ühtlase päevituse säilitamiseks soovitame kasutada tilkasid 2-3 päeva tagant, samuti on võimalik päevitust intensiivistada kasutades tilku soovitud tooni saamiseks mitu päeva järjest.

 

Kasutamine

Valmistage nahk ette JOIK Organic kooriva näokreemiga. Segage peopesas 3-6 tilka oma lemmiku JOIK näokreemiga. 2-3 tilka tagab heledama kuni keskmise tooni, 4-6 tilka keskmise kuni tumedama tooni. Kandke ühtlaselt näole ja kaelale.

Peske käed kohe peale kasutamist. Kasutage tilkasid ainult kreemi sees lahjendatuna!

Koostisosad

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Dihydroxyacetone, Glycerin, Erythrulose, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Trehalose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

* ingredient from organic farming

99,89 % natural origin of total. 22,74 % of the total ingredients are from Organic Farming.

COSMOS ORGANIC certified by Ecocert Greenlife according to COSMOS Standard.

Kasutajate hinnangud (7)
Anna oma hinnang
„Päevitus“ tuleb paari päevaga, on ilus ühtlane ja loomulik, st pole selline kollane. Nüüd mõned päevad pole kasutanud, et mitte liiga jumekaks muutuda. Ja no toodet kulub vähe. Ja kui õhtul kasutada, ärkad juba päevitununa üles, täielik luksus. Ja seda ebameeldivat võltspäevituse lõhna pole ka.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik