Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Difuuser Aprikoos ja freesia

100 ml / 3.38 oz
26,90 € Püsikliendi hind24,21 €
269€ / 1000ml
Kogus
Kirjeldus

Aprikoos ja freesia erikollektsiooni inspireeris Pantone 2024. aasta värv Peach Fuzz.

 

Kerge ja hurmav kooslus, millega saabub tuppa suve algus. Vallatu suvine lõhnabukett, mille koosluses on küps aprikoos, mahlane virsik ning õrn elegantne freesia ja nendesse põimunud õun, mustsõstar ning mandel. See lõhnabukett on tõeliselt suvine, puuviljane ja vallatu.

Tipunoodid: õun, mustsõstar, mandel

Lõhna süda: tähtaniis, freesia, roos

Baasnoodid: aprikoos, virsik

 

JOIK difuuser on mugav ja stiilne võimalus elavdada interjööri ning praktiline alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

JOIK Home & Spa difuuserid ja ruumiparfüümid on valmistatud kvaliteetse glütseriinil põhineva solubilisaatoriga, mis on keskkonnasõbralik toode, valmistatud taastuvatest materjalidest ja omab madalat süsinikujalajälge. Selle sobiv aurustumiskiirus tagab optimaalse lõhnade leviku pikaajaliseks meelteelamuseks.

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

UFI: 2410-S0YV-7006-EJ87

Hoiatus! 

Sisaldab 4-hydroxy- 2,5-dimethylfuran-2(3H)-one.

Võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

Kasutamine

Eemaldage pudelilt must kork, keerake dekoratiivne kork pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

Ettevaatust, vedelik võib kahjustada erinevaid pindasid. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Kasutajate hinnangud (5)
Anna oma hinnang
Väga mõnus kevad-suvine värske lõhn. Isegi mehele ja lastele oli see lõhnabukett meeltmööda ja ei soovinud koheselt tube tuulutama hakata :) Mulle väga meeldis see uus lõhnakooslus ja ka see, et lõhn polnud liiga intensiivne. Superrahul oma uue kodulõhnastajaga!!!

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik