Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Lõhnaküünal Hurmav sirel

150 g
11,90 € Püsikliendi hind10,71 €
79.33€ / 1000g
Kogus
Kirjeldus

Realistlik sirel, kus rikkalikult lõhnav lillearoom tantsiskleb õhus ja sosistab hellitleval toonil suviseid noote. Pole vahet, kas käes on kevad või sügis, paugub pakane või kallab kui oavarrest, kui sind tabab igatsus suve järele- sirel äratab alati magusad mälestused soojast ja päikeseküllasest suvest.

 

Pastelne lilla küünal paneb õitsema iga interjööri.

Küünla põlemisaeg 30h

 

Selle küünla valmistamiseks kasutame rapsivaha, mille eelised on:

·         toodetud Euroopas, mis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje

·         raps ei ole monokultuur ning selle kasvatamine ei ole keskkonnale koormav.

·         meie rapsivaha on GMO-vaba

·         rapsivaha on bioloogiliselt lagunev  ning põleb pikemalt ja puhtamalt kui parafiin

·         Rapsivaha on vegansõbralik

 

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine tagab, et meie kodulõhnastamise tooted on valmistatud parimate parfüümidega, mis saadaval on.

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada meeldiv ja turvaline elamus: * Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispind on sulanud. See tagab küünla ühtlase põlemise. * ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab puhta ja tahmamiseta põlemise. Pikk või põlemisjääkidega (nn seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ning võib eritada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi ja/või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik! Kui leek on liiga suur, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks ning seejärel võite küünla soovi korral uuesti süüdata. * Küünla puhumine põhjustab suitsu. Puhumise asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke. * Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni. * Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel ning hoidke eemal esemetest, mis võivad süttida. Lõpetage küünla põletamine, kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha. * Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel- klaas võib kuum olla. * Hoidke põlev küünal eemal lastest ja loomadest. * Vältige tuuletõmbust küünla juures. * Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! * Kui küünlaklaas on liiga pika tahi tõttu muutunud tahmaseks, siis saate klaasi hõlpsasti puhastada majapidamispaberiga.

Kasutajate hinnangud (1)
Anna oma hinnang
Täpselt nagu sirel. Väga hea.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik