Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Glämm küünlatrio

26,25 € 35,00 € −25%
Kogus
Kirjeldus

JOIK Glämm erikollektsiooni kinkekarpi kaunistab Eesti disaineri ja kunstniku Jaanika Sootna glamuurne ja mänguline kujundus.

Loomingu põhirõhk on aroomide hurmaval maailmal, piduliku hooaja soojusel ja salapärasel lummusel, mille muusaks on justnimelt kinkekarbis peituvad tooted.

Võluv küünaldega kinkekarp on valik erilisele või armastatud inimesele, kes naudib lummavat lõhnade maailma.

 

Kinkekarp sisaldab:

 

JOIK lõhnaküünal Maasikad ja Vahuvein

Romantiline ja luksuslik klassika - külm vahuvein ja lõhnavad mahlased maasikad. Vahuveini aroomi baasis on tunda mesist maasikat, muskust, õrna roosi ja viinamarju, tipus annavad tooni õunad ja konjak. Elamusi ja tundeid ligitõmbav lõhn.

 

JOIK lõhnaküünal Soolakaramell

Kujutle, et oled astunud kohvikusse, kus ahjust on just välja tulnud soolakaramelli kringel ja kogu ruum on täis magusat, kergelt mõrkja alanoodiga täiesti suus sulavat aroomi. Selles oivaliselt magusas lõhnas domineerivad karamell ja rumm, mille taustal kõlavad kohv, iiris, vanilje ja pruun suhkur. Luba see hõrk lõhnaelamus oma ellu.

 

JOIK lõhnaküünal Vaarika Bon Bon

Lummav segu karamellist, vaniljest, tonka ubadest koos valge muskusega, mida rikastavad vaarikas, eksootilised õied, kreemjas kookospiim ning tsipake mandlit ja suhkrustatud puuvilju.

 

Küünlad valmistame me jätkusuutlikust rapsivahast. Ühe küünla põlemisaeg on 30 tundi.

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine:

* Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise.

ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata.

Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (0)
Anna oma hinnang
Jaga oma kogemust! Sinu hinnang tootele võib olla ka teistele abiks

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik