Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Lõhnaküünalde talvekollektsioon

28,00 € 35,00 € −20%
Kogus
Kirjeldus

Ilusas kinkekarbis peituvad 3 populaarset JOIK jõuluhõngulist kaunis värvilises klaasis küünalt:

 

Oh, kuusepuu 

Hubane talveõhtu, kui toas on kaunilt ehitud kuusk ning ruum on täitunud tuttava ja oodatud aroomiga. Lõhn, mille taustal segunevad kuusk, mänd, vaik ja seedripuu ning on inspireeritud aasta kõige imelisemast ajast..

 

Vürtsikas jõhvikas 

Superlõhnav magus, mahlane ja vürtsikas aroom on suurepärane kooslus hapukast jõhvikast, soojendavast hõõgveinist, apelsiniviilust ning kaneeli, nelgi ja tähtaniisi segust.

 

Õunaglögi

Selles südantsoojendavas koosluses on tunda õunamahla, millele on lisatud pruuni suhkrut, vaniljekaun, kaneelikoor, nelgitera ning apelsiniviil. Tõeline pühade hõng.

 

Kaal: 3 x 150 g, ühe küünla põlemisaeg ca 30h.

Kasutamine

Palun järgige neid lihtsaid, kuid äärmiselt olulisi küünlapõletamise reegleid, et tagada küünla meeldiv ja turvaline põlemine:

* Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla ühtlase põlemise.

ALATI lõigake taht enne küünla süütamist 0,5 cm pikkuseks. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega (nn. seenekesega) taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ja võib tekitada suitsu ja tahma. Liiga pika tahi või suure leegiga küünla põletamine on ohtlik. Kui leek muutub liiga suureks, kustutage küünal, lõigake taht lühemaks, misjärel võib küünla soovi korral uuesti süüdata.

Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel - klaas võib kuum olla.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!

Kui küünlaklaas on muutunud tahmaseks (sest olete jätnud tahi lühemaks lõikamata...) siis saate klaasi hõlpsasti puhastada paberist salvrätikuga.

Kasutajate hinnangud (0)
Anna oma hinnang
Jaga oma kogemust! Sinu hinnang tootele võib olla ka teistele abiks

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik