Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Kodulõhnastaja Forever Fresh

100 ml / 3.38 oz
24,90 € Püsikliendi hind22,41 €
249€ / 1000ml
Kogus
Kirjeldus

Vallatu ja värske bukett õuntest, kurgist ja puuviljadest, mida looritab meelierutav kooslus eksootilistest lilledest, muskusest ja puidust. Mitmetahuline, ent puhas ja meeldivalt karge aroom noorele hingele.

Tipunoodid: Litši, melon, mustsõstar, värsked noodid

Lõhna süda: kurk, roheline õun, magnoolia, kannike, roos, freesia, piibeleht

Baasnoodid: muskus, merevaik, sandlipuu

 

JOIK kodulõhnastaja on mugav ja stiilne võimalus elavdada interjööri ning praktiline alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

JOIK Home & Spa kodulõhnastajad ja ruumiparfüümid on valmistatud kvaliteetse glütseriinil põhineva solubilisaatoriga, mis on keskkonnasõbralik toode, valmistatud taastuvatest materjalidest ja omab madalat süsinikujalajälge. Selle sobiv aurustumiskiirus tagab optimaalse lõhnade leviku pikaajaliseks meelteelamuseks.

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

 

UFI: XM00-R0UG-D007-FGRU

Hoiatus!

Sisaldab a-Hexylcinnamaldehyde, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, 3-Methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-3-buten-2-one, a-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, 7-hydroxycitronellal, 3-p-Cumenyl-2-methylpropionaldehyde, 2,6-Dimethylhept-5-enal, 2,4-Dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde. Võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

Kasutamine

Eemaldage pudelilt dekoratiivne kork ning sisemine kaitsekork, keerake dekoratiivne kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

Ettevaatust, vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Kasutajate hinnangud (4)
Anna oma hinnang
mulle meeldib , et lõhnapulgad ulatuvad välja ja see on ka kujunduselemendiks. Ja muidugi imeline aroom, mis nendest õhkub, eriti on seda tunda, kui tekib toas kerge tuuletõmme, kas siis aknast tuleva tuule või liikumise tõttu

Sarnased tooted

Hurmavalt päikselise varakevade tõetruu nartsissilõhn.

11,90 € Püsikliendi hind10,71 €
(7)

Hurmavalt päikselise varakevade tõetruu nartsissilõhn.

11,90 € Püsikliendi hind10,71 €
(7)

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik