Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Gluten free Cruelty free

Kodulõhnastaja Primavera

100 ml / 3.38 oz
24,90 € Püsikliendi hind22,41 €
249€ / 1000ml
Kogus
Kirjeldus

Värske ja õhuline aroom, kus täidlaste kevadõite lõhnale lisavad iseloomu puit, mahlased tsitruselised ja hapukas rabarber.

Tipunoodid: rohelised lehed, greip, vee noodid

Lõhna süda: magnoolia, freesia, pojeng, lootos, rabarber

Baasnoodid: muskus, merevaik, seedripuu

 

JOIK kodulõhnastaja on mugav ja stiilne võimalus elavdada interjööri ning praktiline alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

JOIK Home & Spa kodulõhnastajad ja ruumiparfüümid on valmistatud kvaliteetse glütseriinil põhineva solubilisaatoriga, mis on keskkonnasõbralik toode, valmistatud taastuvatest materjalidest ja omab madalat süsinikujalajälge. Selle sobiv aurustumiskiirus tagab optimaalse lõhnade leviku pikaajaliseks meelteelamuseks.

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse'is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

 

UFI: 2C00-70S9-F00R-GG0N

Hoiatus! Sisaldab Octahydro-Tetramethyl-Naphtalenyl-Ethanone, Linalyl Acetate, Linalool, Citronellol. Võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

Kasutamine

Eemaldage pudelilt dekoratiivne kork ning sisemine kaitsekork, keerake dekoratiivne kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

Ettevaatust, vedelik võib kahjustada pindasid. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Kasutajate hinnangud (7)
Anna oma hinnang
Pakend on väga kaunis ning sobib igale riiulile või kapile, millele ma ta asetan.
Lõhn eritub hästi - keskmise ruumi lõhnastamiseks piisab kõigest 1 või 2-st pulgast.
Lõhn ise on imeline! Kohe kui olin pulgad pudelisse pannud, soovisin, et see lõhn oleks mu parfüüm. Selline mõnus ja kerge.

Sarnased tooted

Menu

Settings

Vaata rohkem tooteid
No produts were found.
Vali riik